EpicVIN opinie recenzja

Epicvin.com

Odbierz kupon!

Epicvin recenzja opinie: co to jest i jak działa?

Epicvin to serwis, który pozwala na sprawdzanie historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Numer VIN to 17-cyfrowy kod, który identyfikuje każdy pojazd wyprodukowany po 1981 roku. Numery zawierają informacje o marce, modelu, roku produkcji, kraju pochodzenia, wyposażeniu i historii pojazdu.

Sprawdzanie historii pojazdu za pomocą Epicvin jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy wejść na stronę https://epicvin.com/pl/, wpisać numer VIN pojazdu, który nas interesuje, i nacisnąć przycisk “Sprawdź”. Po chwili otrzymamy raport, który zawiera informacje o pojeździe, takie jak marka, model, rok produkcji, kolor, typ nadwozia, pojemność silnika, rodzaj paliwa i przebieg. Raport zawiera również bardziej szczegółowe dane o historii pojazdu, takie jak:

 • Historia napraw i serwisów: dowiemy się, czy pojazd był regularnie serwisowany w autoryzowanych stacjach obsługi (ASO), czy miał jakieś uszkodzenia mechaniczne lub kolizje, czy był naprawiany po wypadkach lub powodziach, czy miał wymieniane części lub elementy nadwozia.

 • Historia rejestracji i ubezpieczenia: dowiemy się, ile razy pojazd zmieniał właścicieli i rejestrację, w jakich krajach był zarejestrowany i ubezpieczony, czy był kiedykolwiek skradziony lub zwrócony z leasingu lub kredytu.

 • Odczyty licznika: dowiemy się, jaki był przebieg pojazdu w różnych momentach jego życia, czy nie był cofany lub manipulowany, czy zgadza się z aktualnym stanem licznika.

 • Historia aukcji i raporty ofert sprzedaży: dowiemy się, czy pojazd był kiedykolwiek wystawiany na sprzedaż na serwisach aukcyjnych lub ogłoszeniowych, jaka była cena wywoławcza i końcowa, czy były jakieś licytacje lub oferty kupna.

Raport ze strony Epicvin pozwala na uzyskanie pełnego obrazu historii pojazdu i jego stanu technicznego. Dzięki temu możemy podjąć świadomą decyzję o zakupie samochodu na rynku wtórnym i uniknąć oszustwa lub niespodzianek. Raport VIN jest również przydatny dla sprzedawców samochodów używanych, ponieważ pozwala na udowodnienie wiarygodności i transparentności oferty.

Jak zamówić raport ze strony Epicvin?

cena epicvin

Aby zamówić raport o samochodach z Epicvin, należy wejść na stronę https://epicvin.com/pl/ i wybrać jedną z trzech opcji:

 • Zamów raport za 14.99 USD: otrzymamy pełny raport o pojeździe. Raport będzie dostępny do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online.

 • Zamów pakiet 4 raportów za 28.17 USD: otrzymamy 4 raporty o samochodzie na podstawie numerów VIN. Raporty będą dostępne do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online przez 30 dni od daty zakupu samochodu.

 • Zamów subskrypcję za 49.99 USD/miesiąc: otrzymamy nieograniczony dostęp do raportów o historii pojazdów na podstawie numerów VIN. Raporty będą dostępne do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online przez cały okres subskrypcji.

Aby dokonać płatności za raport lub pakiet raportów, należy podać dane karty kredytowej lub debetowej lub skorzystać z systemu PayPal. Aby dokonać płatności za subskrypcję, należy podać dane karty kredytowej lub debetowej. Płatność jest bezpieczna i szyfrowana.

Jak korzystać z raportu z Epicvin?

Po zamówieniu raportu z Epicvin, otrzymamy link do jego wyświetlenia online lub pobrania w formacie PDF. Raport jest podzielony na kilka sekcji, które zawierają różne informacje o historii pojazdu. Każda sekcja ma swój nagłówek i ikonę, która wskazuje, czy informacje są pozytywne, negatywne lub neutralne dla wartości pojazdu. Oto przykładowe sekcje raportu z Epicvin:

 • Podstawowe informacje: zawiera dane o marce, modelu, roku produkcji, kolorze, typie nadwozia, pojemności silnika, rodzaju paliwa i przebiegu pojazdu. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie, czy dane podane przez sprzedawcę są zgodne z danymi jaki wskazuje numer VIN.

 • Historia pojazdu napraw i serwisów: zawiera dane o naprawach, serwisach, uszkodzeniach i wypadkach pojazdu. Ta sekcja pozwala na ocenę stanu technicznego pojazdu i jego historii użytkowania.

 • Historia rejestracji i ubezpieczenia: zawiera dane o rejestracjach, właścicielach, ubezpieczeniach i kradzieżach pojazdu. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie legalności i pochodzenia pojazdu oraz jego historii własności.

 • Historia odczytów licznika: zawiera dane o przebiegu pojazdu w różnych momentach jego życia. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie, czy licznik nie był cofany lub manipulowany i czy zgadza się z aktualnym stanem licznika.

 • Historia aukcji i ofert sprzedaży: zawiera dane o aukcjach i ofertach sprzedaży pojazdu. Ta sekcja pozwala na porównanie ceny pojazdu z cenami rynkowymi i ocenę atrakcyjności oferty.

Raport z Epicvin jest bardzo czytelny i łatwy w interpretacji. Każda sekcja zawiera podsumowanie informacji i rekomendację dla kupującego lub sprzedającego. Raport vin jest również bogato ilustrowany zdjęciami i grafikami, które ułatwiają zrozumienie danych.

Opinie o Epicvin: co mówią klienci?

Epicvin cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Na stronie https://epicvin.com/pl/reviews można znaleźć wiele pozytywnych opinii o Epicvin, które potwierdzają jego wiarygodność i jakość. Oto kilka przykładów recenzji:

 • “Dzięki raportowi ze strony Epicvin udało mi się uniknąć kupna samochodu ze skorygowanym licznikiem. Sprzedawca twierdził, że auto ma tylko 80 tys. km przebiegu, a raport pokazał, że 2 lata temu miało już 120 tys. km. Dziękuję Epicvin za oszczędzenie mi pieniędzy i nerwów.”

 • “Zamówiłem raport z Epicvin przed zakupem samochodu sprowadzonego z Niemiec. Raport był bardzo szczegółowy i zawierał wszystkie informacje, których potrzebowałem. Dowiedziałem się, że samochód był regularnie serwisowany w ASO, nie miał żadnych uszkodzeń ani wypadków i był zgodny z opisem sprzedawcy. Polecam Epicvin każdemu, kto chce kupić używany samochód.”

 • „Korzystam z subskrypcji Epicvin od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Sprzedaję samochodów używanych i dzięki raportom z Epicvin mogę udowodnić moim klientom, że moje oferty są uczciwe i transparentne. Takie dane zwiększają zaufanie i sprzedaż. Polecam firmę Epicvin każdemu, kto zajmuje się handlem samochodami. Przedstawiam historię VIN przed każdym zakupem, gdy klient zdecyduje się na auto.”

Podsumowanie: dlaczego warto korzystać z Epicvin?

Epicvin to serwis, który pozwala na sprawdzanie historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Dzięki temu możemy uzyskać pełne i rzetelne informacje o pochodzeniu, stanie technicznym i wartości pojazdu. Epicvin pozwala na uniknięcie oszustw i niespodzianek przy zakupie samochodu używanego, a także na udowodnienie wiarygodności i transparentności oferty przy sprzedaży samochodu używanego. Epicvin jest prosty w obsłudze, szybki w działaniu i niedrogi w cenie. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Epicvin to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce kupić lub sprzedać samochód na rynku wtórnym. Nie czekaj, zamów dane z VIN ze strony już dziś i przebieraj w raportach!

Wady i zalety

Zalety:

 • Informacje o ubezpieczeniu
 • Pozwala na sprawdzenie pełnej i rzetelnej historii pojazdu po wpisaniu numeru VIN, co jest bardzo przydatne przy zakupie lub sprzedaży samochodu używanego.
 • Jest prosty w obsłudze, szybki w działaniu i niedrogi w cenie.
 • Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Na stronie [opinie] można znaleźć wiele pozytywnych opinii, które potwierdzają jego wiarygodność i jakość.

Wady:

 • Nie gwarantuje, że dane zawarte w raporcie są w 100% dokładne i aktualne. Pochodzą z różnych źródeł, które mogą być niekompletne, nieścisłe lub niezaktualizowane.
 • Nie oferuje usługi zwrotu pieniędzy lub anulowania zamówienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top