EpicVIN opinie recenzja

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad pełną historią swojego samochodu? Kupując używany pojazd, pewność co do jego przeszłości jest kluczowa. Dzięki dekoderowi Epicvin możesz teraz łatwo uzyskać szczegółowy raport o historii pojazdu, w tym informacje o wypadkach, przebiegu oraz inne kluczowe dane.

Zaufaj ekspertom i podejmij decyzję opartą na pełnych i rzetelnych danych – z Epicvin masz pewność, że znasz wszystkie sekrety swojego pojazdu.

Epicvin.com

Odbierz kupon!

Epicvin recenzja opinie: co to jest i jak działa?

Epicvin to serwis, który pozwala na sprawdzanie historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Numer VIN to 17-cyfrowy kod, który identyfikuje każdy pojazd wyprodukowany po 1981 roku. Numery zawierają informacje o marce, modelu, roku produkcji, kraju pochodzenia, wyposażeniu i historii pojazdu.

Sprawdzanie historii pojazdu za pomocą Epicvin jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy wejść na stronę https://epicvin.com/pl/, wpisać numer VIN pojazdu, który nas interesuje, i nacisnąć przycisk “Sprawdź”. Po chwili otrzymamy raport, który zawiera informacje o pojeździe, takie jak marka, model, rok produkcji, kolor, typ nadwozia, pojemność silnika, rodzaj paliwa i przebieg. Raport zawiera również bardziej szczegółowe dane o historii pojazdu, takie jak:

 • Historia napraw i serwisów: dowiemy się, czy pojazd był regularnie serwisowany w autoryzowanych stacjach obsługi (ASO), czy miał jakieś uszkodzenia mechaniczne lub kolizje, czy był naprawiany po wypadkach lub powodziach, czy miał wymieniane części lub elementy nadwozia.

 • Historia rejestracji i ubezpieczenia: dowiemy się, ile razy pojazd zmieniał właścicieli i rejestrację, w jakich krajach był zarejestrowany i ubezpieczony, czy był kiedykolwiek skradziony lub zwrócony z leasingu lub kredytu.

 • Odczyty licznika: dowiemy się, jaki był przebieg pojazdu w różnych momentach jego życia, czy nie był cofany lub manipulowany, czy zgadza się z aktualnym stanem licznika.

 • Historia aukcji i raporty ofert sprzedaży: dowiemy się, czy pojazd był kiedykolwiek wystawiany na sprzedaż na serwisach aukcyjnych lub ogłoszeniowych, jaka była cena wywoławcza i końcowa, czy były jakieś licytacje lub oferty kupna.

Raport ze strony Epicvin pozwala na uzyskanie pełnego obrazu historii pojazdu i jego stanu technicznego. Dzięki temu możemy podjąć świadomą decyzję o zakupie samochodu na rynku wtórnym i uniknąć oszustwa lub niespodzianek. Raport VIN jest również przydatny dla sprzedawców samochodów używanych, ponieważ pozwala na udowodnienie wiarygodności i transparentności oferty.

Jak zamówić raport ze strony Epicvin?

cena epicvin

Aby zamówić raport o samochodach z Epicvin, należy wejść na stronę https://epicvin.com/pl/ i wybrać jedną z trzech opcji:

 • Zamów raport za 14.99 USD: otrzymamy pełny raport o pojeździe. Raport będzie dostępny do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online.

 • Zamów pakiet 4 raportów za 28.17 USD: otrzymamy 4 raporty o samochodzie na podstawie numerów VIN. Raporty będą dostępne do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online przez 30 dni od daty zakupu samochodu.

 • Zamów subskrypcję za 49.99 USD/miesiąc: otrzymamy nieograniczony dostęp do raportów o historii pojazdów na podstawie numerów VIN. Raporty będą dostępne do pobrania w formacie PDF lub do wyświetlenia online przez cały okres subskrypcji.

Aby dokonać płatności za raport lub pakiet raportów, należy podać dane karty kredytowej lub debetowej lub skorzystać z systemu PayPal. Aby dokonać płatności za subskrypcję, należy podać dane karty kredytowej lub debetowej. Płatność jest bezpieczna i szyfrowana.

Jak korzystać z raportu z Epicvin?

Po zamówieniu raportu z Epicvin, otrzymamy link do jego wyświetlenia online lub pobrania w formacie PDF. Raport jest podzielony na kilka sekcji, które zawierają różne informacje o historii pojazdu. Każda sekcja ma swój nagłówek i ikonę, która wskazuje, czy informacje są pozytywne, negatywne lub neutralne dla wartości pojazdu. Oto przykładowe sekcje raportu z Epicvin:

 • Podstawowe informacje: zawiera dane o marce, modelu, roku produkcji, kolorze, typie nadwozia, pojemności silnika, rodzaju paliwa i przebiegu pojazdu. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie, czy dane podane przez sprzedawcę są zgodne z danymi jaki wskazuje numer VIN.

 • Historia pojazdu napraw i serwisów: zawiera dane o naprawach, serwisach, uszkodzeniach i wypadkach pojazdu. Ta sekcja pozwala na ocenę stanu technicznego pojazdu i jego historii użytkowania.

 • Historia rejestracji i ubezpieczenia: zawiera dane o rejestracjach, właścicielach, ubezpieczeniach i kradzieżach pojazdu. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie legalności i pochodzenia pojazdu oraz jego historii własności.

 • Historia odczytów licznika: zawiera dane o przebiegu pojazdu w różnych momentach jego życia. Ta sekcja pozwala na sprawdzenie, czy licznik nie był cofany lub manipulowany i czy zgadza się z aktualnym stanem licznika.

 • Historia aukcji i ofert sprzedaży: zawiera dane o aukcjach i ofertach sprzedaży pojazdu. Ta sekcja pozwala na porównanie ceny pojazdu z cenami rynkowymi i ocenę atrakcyjności oferty.

Raport z Epicvin jest bardzo czytelny i łatwy w interpretacji. Każda sekcja zawiera podsumowanie informacji i rekomendację dla kupującego lub sprzedającego. Raport vin jest również bogato ilustrowany zdjęciami i grafikami, które ułatwiają zrozumienie danych.

Opinie o Epicvin: co mówią klienci?

Epicvin cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Na stronie https://epicvin.com/pl/reviews można znaleźć wiele pozytywnych opinii o Epicvin, które potwierdzają jego wiarygodność i jakość. Oto kilka przykładów recenzji:

 • “Dzięki raportowi ze strony Epicvin udało mi się uniknąć kupna samochodu ze skorygowanym licznikiem. Sprzedawca twierdził, że auto ma tylko 80 tys. km przebiegu, a raport pokazał, że 2 lata temu miało już 120 tys. km. Dziękuję Epicvin za oszczędzenie mi pieniędzy i nerwów.”

 • “Zamówiłem raport z Epicvin przed zakupem samochodu sprowadzonego z Niemiec. Raport był bardzo szczegółowy i zawierał wszystkie informacje, których potrzebowałem. Dowiedziałem się, że samochód był regularnie serwisowany w ASO, nie miał żadnych uszkodzeń ani wypadków i był zgodny z opisem sprzedawcy. Polecam Epicvin każdemu, kto chce kupić używany samochód.”

 • „Korzystam z subskrypcji Epicvin od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Sprzedaję samochodów używanych i dzięki raportom z Epicvin mogę udowodnić moim klientom, że moje oferty są uczciwe i transparentne. Takie dane zwiększają zaufanie i sprzedaż. Polecam firmę Epicvin każdemu, kto zajmuje się handlem samochodami. Przedstawiam historię VIN przed każdym zakupem, gdy klient zdecyduje się na auto.”

Podsumowanie: dlaczego warto korzystać z Epicvin?

Epicvin to serwis, który pozwala na sprawdzanie historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Dzięki temu możemy uzyskać pełne i rzetelne informacje o pochodzeniu, stanie technicznym i wartości pojazdu. Epicvin pozwala na uniknięcie oszustw i niespodzianek przy zakupie samochodu używanego, a także na udowodnienie wiarygodności i transparentności oferty przy sprzedaży samochodu używanego. Epicvin jest prosty w obsłudze, szybki w działaniu i niedrogi w cenie. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Epicvin to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce kupić lub sprzedać samochód na rynku wtórnym. Nie czekaj, zamów dane z VIN ze strony już dziś i przebieraj w raportach!

Wady i zalety

Zalety:

 • Informacje o ubezpieczeniu
 • Pozwala na sprawdzenie pełnej i rzetelnej historii pojazdu po wpisaniu numeru VIN, co jest bardzo przydatne przy zakupie lub sprzedaży samochodu używanego.
 • Jest prosty w obsłudze, szybki w działaniu i niedrogi w cenie.
 • Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy korzystali z jego usług. Na stronie [opinie] można znaleźć wiele pozytywnych opinii, które potwierdzają jego wiarygodność i jakość.

Wady:

 • Nie gwarantuje, że dane zawarte w raporcie są w 100% dokładne i aktualne. Pochodzą z różnych źródeł, które mogą być niekompletne, nieścisłe lub niezaktualizowane.
 • Nie oferuje usługi zwrotu pieniędzy lub anulowania zamówienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top