CarVertical opinie

Carvertical.com to serwis, który oferuje raporty historii pojazdu na podstawie numeru VIN. Raporty te zawierają mnóstwo informacji o pochodzeniu, stanie technicznym, przebiegu, uszkodzeniach i cenach rynkowych pojazdów.

Raporty carVertical dostępne są po opłaceniu odpowiedniej kwoty, zazwyczaj kształtującej się w granicach kilkudziesięciu do stu złotych. W tym artykule przedstawimy opinie użytkowników o carVertical, jego zalety i wady, sposób działania i koszt usługi. Zapraszamy do lektury!

carVertical recenzja

Odbierz zniżkę nawet do 46%

Czy carVertical jest wiarygodny?

Jednym z najczęstszych pytań dotyczących carVertical jest to, czy serwis jest wiarygodny i czy można mu zaufać. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ raport nie gwarantuje stuprocentowej poprawności i kompletności swoich raportów. CarVertical gromadzi dane z różnych źródeł, takich jak bazy danych rejestracyjnych, firmy ubezpieczeniowe, serwisy naprawcze, portale aukcyjne i inne. Niektóre z tych źródeł mogą być niedostępne, nieaktualne lub zawierać błędy. Dlatego support zaleca sprawdzanie raportów z innymi źródłami informacji i dokonywanie własnej oceny stanu pojazdu.

Większość opinii użytkowników o stronie internetowej jest jednak pozytywna i wskazuje na wysoką jakość i użyteczność raportów. Użytkownicy chwalą carVertical za szybkość i łatwość obsługi, bogactwo i przejrzystość danych, atrakcyjną cenę i pomocną obsługę klienta. Niektórzy użytkownicy podkreślają, że dzięki carVertical uniknęli zakupu pojazdu z cofanym licznikiem, ukrytymi uszkodzeniami lub nieprawidłowymi dokumentami. Posiada również wiele pozytywnych opinii na portalach społecznościowych i forach internetowych.

Ile kosztuje jeden raport historii pojazdu carVertical?

tylko jeden raport o samochodzie koszt koszt raportu 2 samochodownajbardziej opłacalny raport o samochodzie

Kolejnym częstym pytaniem dotyczącym carVertical jest to, ile kosztuje jeden raport historii auta. Koszt sprawdzenia zależy od kraju rejestracji pojazdu i waluty płatności. Na stronie carvertical.com można sprawdzić aktualne ceny raportów dla różnych krajów. Na przykład, w Polsce jeden raport kosztuje 78,99 złotych, w Niemczech 14,99 euro, a w Stanach Zjednoczonych 14,99 dolarów. Witryna akceptuje płatności kartami kredytowymi lub debetowymi oraz kryptowalutami.

Wysokość ceny raportu jest konkurencyjna w porównaniu z innymi serwisami oferującymi podobne usługi. Raporty carVertical są również często tańsze niż opłaty za sprawdzenie historii samochodów w urzędach lub stacjach diagnostycznych. Ponadto, carVertical oferuje często promocje w internecie i rabaty dla swoich klientów. Na przykład, można kupić pakiet trzech raportów za cenę dwóch lub skorzystać z kodu rabatowego przy zamawianiu raportu.

Co sprawdza carVertical?

CarVertical to strona, która sprawdza historię pojazdu na podstawie numeru VIN. Numer VIN to 17-cyfrowy kod identyfikacyjny które ma auto nadany przez producenta. Zawiera informacje o marce, modelu, roku produkcji, wyposażeniu i innych cechach które posiada samochód. Numer można znaleźć na tabliczce znamionowej pojazdu lub na dowodzie rejestracyjnym.

CarVertical sprawdza numer VIN w swojej bazie danych, która zawiera ponad 20 miliardów rekordów z całego świata. Portal analizuje te dane i generuje raport historii pojazdu w formacie PDF lub HTML. Raport ten zawiera następujące informacje:

 • Podstawowe dane o pojeździe, takie jak marka, model, rok produkcji, kolor, typ nadwozia, pojemność silnika, moc, rodzaj paliwa, skrzynia biegów, napęd, liczba drzwi i miejsc.
 • Historia rejestracji w tym daty i kraje rejestracji, liczba poprzednich właścicieli, status prawny i podatkowy.
 • Historia i autentyczność przebiegu pojazdu, w tym daty i wartości odczytów licznika, porównanie z danymi z innych źródeł, wykrycie ewentualnych manipulacji licznika.
 • Historia uszkodzeń i wypadków, w tym daty i rodzaje uszkodzeń, koszt naprawy, zdjęcia uszkodzonych części, informacje o ubezpieczeniu i odszkodowaniu.
 • Historia serwisowa i naprawcza w samochodzie, w tym daty i rodzaje przeglądów technicznych, wymiany oleju i filtrów, naprawy silnika, układu hamulcowego, zawieszenia i innych elementów.
 • Historia aukcyjna pojazdu, w tym daty i ceny sprzedaży na aukcjach internetowych lub stacjonarnych, zdjęcia z aukcji, opis stanu auta.
 • Ocena ceny rynkowej samochodu, w tym porównanie z cenami podobnych pojazdów na rynku lokalnym i ogólnokrajowym, analiza czynników wpływających na wartość samochodów.
 • Informacje dodatkowe o pojeździe, takie jak typowe usterki i awarie dla danego modelu, wyposażenie dodatkowe lub specjalne, dane techniczne i parametry eksploatacyjne.

Czy carVertical jest darmowy?

CarVertical to serwis płatny, który oferuje raporty na temat historii pojazdu. Aby zamówić raport, należy wpisać numer VIN który ma pojazd na stronie głównej serwisu i dokonać płatności za raport. W jednym raporcie są dostępne do pobrania lub przeglądania online po kilku minutach od złożenia zamówienia danych usług. Całość można również otrzymać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

CarVertical nie jest darmowy, ponieważ kosztuje utrzymanie i aktualizowanie bazy danych z historią pojazdów. Musi płacić za dostęp do różnych źródeł informacji o pojazdach z całego świata. Ma za zadanie również inwestować w rozwój technologii i bezpieczeństwa swojego serwisu. Właściciele twierdzą jednak, że ich cena jest atrakcyjna i adekwatna do jakości i zakresu usługi.

Serwis carvertical oferuje jednak kilka opcji darmowych dla swoich użytkowników. Na przykład:

 • Można sprawdzić podstawowe informacje o pojeździe na podstawie VIN za darmo na stronie carVertical. Te dane obejmują markę, model, rok produkcji i kraj pochodzenia pojazdu.
 • Można skorzystać z darmowego dekodera VIN na stronie. Dekoder VIN pokazuje szczegółowe informacje o cechach auta na podstawie numeru identyfikacyjnego. Te informacje obejmują kolor nadwozia i wnętrza, rodzaj skrzyni biegów i napędu, wyposażenie standardowe i opcjonalne oraz inne z użytkowania w przeszłości.
 • Można pobrać darmową aplikację mobilną carVertical na smartfony z systemem Android lub iOS. Aplikacja carVertical umożliwia skanowanie VIN za pomocą kamery telefonu lub wpisywanie go ręcznie. Program pokazuje dane podstawowe o pojeździe oraz umożliwia zamawianie pełnego raportu historii pojazdu. Aplikacja oferuje również inne funkcje, takie jak porównywanie pojazdów z ofertami sprzedaży, otrzymywanie powiadomień o nowych raportach, tworzenie własnej listy ulubionych pojazdów i kontaktowanie się ze sprzedawcami.

Jak zamówić raport carVertical?

sprawdzanie wedlug raportu

Zamówienie raportu o samochodzie jest proste i szybkie. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Wejść na stronę carVertical i wpisać numer VIN pojazdu, który chcemy sprawdzić. Można również skorzystać z aplikacji mobilnej i zeskanować numer VIN za pomocą kamery telefonu.
 • Wybrać kraj rejestracji pojazdu i walutę płatności. Zobaczyć cenę raportu i dostępne metody płatności.
 • Dokonać płatności za raport za pomocą karty kredytowej, debetowej lub kryptowaluty. Otrzymać potwierdzenie zamówienia i numer zamówienia.
 • Poczekaj kilka minut, aż raport na temat historii samochodu zostanie wygenerowany. Raport z baz danych będzie dostępny do pobrania lub przeglądania online na stronie ich stronie lub w aplikacji mobilnej. Raport będzie również wysłany na podany adres e-mail.

Cena i Zakres Raportów CarVertical

Cena zależy od wybranego zakresu informacji. Za standardowe dane dotyczące używanego samochodu sprowadzonego płaci się określoną kwotę. Za niewielką dopłatą można uzyskać bardziej szczegółowy raport obejmujący m.in. informacje o wyposażeniu czy przegląd jaki wykonuje dany pojazd. Carvertical opinie użytkowników wskazują, że dostarczone dane są warte swojej ceny, szczególnie w kontekście ewentualnej straty pieniędzy na nieodpowiednim zakupie auta.

Dlaczego warto korzystać z carVertical?

Korzystanie z carVertical ma wiele zalet dla osób, które planują zakup używanego samochodu lub chcą poznać historię pojazdu. Oto niektóre z nich:

 • CarVertical zapewnia bogate i szczegółowe informacje o historii samochodu, które mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji o zakupie lub sprzedaży pojazdu. Pomaga uniknąć niespodzianek, takich jak cofnięty licznik, ukryte uszkodzenia, nieprawidłowe dokumenty czy przepłacony zakup.
 • Łatwy i szybki w obsłudze. Raport można zamówić online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Raport jest gotowy w ciągu kilku minut i można go pobrać lub przeglądać w dowolnym momencie i miejscu. Raport jest również czytelny i przejrzysty, zawiera grafiki, zdjęcia i wykresy.
 • Tani i opłacalny. Cena raportu jest niska w porównaniu z innymi serwisami lub opłatami za sprawdzenie historii pojazdu w urzędach lub stacjach diagnostycznych. CarVertical oferuje również promocje i rabaty dla swoich klientów. Cena raportu może być zwrócona wielokrotnie, jeśli dzięki niemu uda się uniknąć złego zakupu lub uzyskać lepszą cenę sprzedaży.
 • CarVertical jest wiarygodny i bezpieczny. Zbierają dane z wielu sprawdzonych źródeł z całego świata. Stosują nowoczesne technologie i algorytmy do analizy danych i wykrywania nieprawidłowości. Chronią szczegóły dotyczące danych swoich klientów i zapewniają poufność transakcji.

Podsumowanie

CarVertical to serwis, który oferuje raporty historii auta na podstawie numeru identyfikacyjnego. Raporty te zawierają ogrom informacji o pochodzeniu, stanie technicznym, przebiegu faktycznego, uszkodzeniach i cenach rynkowych pojazdów. CarVertical jest łatwy, szybki, tani, wiarygodny i bezpieczny w użyciu. Pomaga uniknąć problemów i oszustw przy zakupie używanego pojazdu lub sprzedaży własnego pojazdu. Jest godny polecenia dla każdego, kto interesuje się historią pojazdu.

Skontaktuj się z serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej

[email protected]

Wady i zalety

Zalety:

 • Rzetelność i Wiarygodność
 • Kompleksowe Informacje
 • Wygodny Dostęp
 • Wsparcie przy Decyzjach

Wady:

 • Koszty
 • Ograniczony Darmowy Dostęp
 • Zależność od Danych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top